Serin Klima
94
Huzurevleri Mh. 77132 Sk. S. Cemile Sanrı Apt. A Blok. Zemin KatÇukurova,34100
+90(322) 226 13 00Firmamız ilk olarak 1990 yılında beyaz eşya sektöründe White Westin House servisinde başlayıp 2 yıl sonra sektörünü genişleterek Klima - Merkezi Sistemler "– WRF Systems leri üzerine çalışmalarını sürdürüp çekirdekten yetişme kadrosuyla siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Firmamız tecrübeli ve nitelikli kadrosuyla klima sistemleriniz ile her türlü probleminizde size servis hizmeti vermeye hazırdır. Servis hizmetini de montaj hizmet anlayışımızda olduğu gibi ''Müşterilerimiz bizim geleceğimizdir'' ilkesine bağlı olarak bilinçli bir şekilde sizlere ulaştırmak en büyük dileğimizdir. Bu sebeple her türlü teknik servis hizmet talebiniz için destek hattı telefonumuzdan veya servis talep formumuzu doldurarak bize göndermeniz yeterli olacaktır. Firmamızın teknik servis teknisyeni en kısa zamanda probleminizin çözümü ile ilgili size ulaşacaktır."” Misyonumuz Şirket yönetimi ve çalışanları olarak her an müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve bu hizmetleri sunarken talep edilen hizmet için en son teknoloji ve imkanları kullanmaktır. Vizyonumuz Soğutma sektöründe en önemli noktaya ulaşmaya çalışan şirketimiz deneyimli çalışanları ve kullandığı son teknoloji sayesinde kısa sürede en kaliteli ve en güvenilir hizmet anlayışı ile marka olmaya çalışmaktadır. İlkelerimiz Kaliteli hizmet +Zamanında teslimat +Uygun fiyat +Müşteri memnuniyeti İşimiz Klima Bize Güvenin Kafanızda Kesenizde Rahat Etsin Electra 9 "– 12 "– 18 "– 24 BTU R "– 410 Split Duvar Klimaları AA Enerji Sınıfı, %40 - %50' ye varan Enerji tasarrufludur. Electra ve Airwell 3 yıl garantilidir Midea 4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi DC Inverter Kaset "– Kanallı ve Split Klimalar AA Enerji Sınıfı, %40 - %50' ye varan Enerji tasarruflu ve 2 yıl garantilidir.
17466Ziyaretçi
 • Yetkili Gökhan ERDEK
 • Adres Huzurevleri Mh. 77132 Sk. S. Cemile Sanrı Apt. A Blok. Zemin Kat - Çukurova
 • Telefon +90(322) 226 13 00
 • Telefon ( 2 ) +90(539) 766 02 92
 • Fax +90(322) 226 13 01
 • Özel Sitesi http://serinklima.adanamport.com
 • Web Sitesihttp://serinklima.Adanamport.com
 • E-Postaklimaserin@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:30 - 24:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Adana Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Polis Evi Kavşağındaki Yapı Kredinin Arka Sokağı

İletişim Formu
Firmamız ilk olarak 1990 yılında beyaz eşya sektöründe White Westin House servisinde başlayıp 2 yıl sonra sektörünü genişleterek Klima - Merkezi Sistemler "– WRF Systems leri üzerine çalışmalarını sürdürüp çekirdekten yetişme kadrosuyla siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Firmamız tecrübeli ve nitelikli kadrosuyla klima sistemleriniz ile her türlü probleminizde size servis hizmeti vermeye hazırdır. Servis hizmetini de montaj hizmet anlayışımızda olduğu gibi ''Müşterilerimiz bizim geleceğimizdir'' ilkesine bağlı olarak bilinçli bir şekilde sizlere ulaştırmak en büyük dileğimizdir. Bu sebeple her türlü teknik servis hizmet talebiniz için destek hattı telefonumuzdan veya servis talep formumuzu doldurarak bize göndermeniz yeterli olacaktır. Firmamızın teknik servis teknisyeni en kısa zamanda probleminizin çözümü ile ilgili size ulaşacaktır."”

Misyonumuz

Şirket yönetimi ve çalışanları olarak her an müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve bu hizmetleri sunarken talep edilen hizmet için en son teknoloji ve imkanları kullanmaktır.

Vizyonumuz

Soğutma sektöründe en önemli noktaya ulaşmaya çalışan şirketimiz deneyimli çalışanları ve kullandığı son teknoloji sayesinde kısa sürede en kaliteli ve en güvenilir hizmet anlayışı ile marka olmaya çalışmaktadır.

İlkelerimiz

Kaliteli hizmet +Zamanında teslimat +Uygun fiyat +Müşteri memnuniyeti

İşimiz Klima Bize Güvenin Kafanızda Kesenizde Rahat Etsin

Electra 9 "– 12 "– 18 "– 24 BTU R "– 410 Split Duvar Klimaları AA Enerji Sınıfı, %40 - %50' ye varan Enerji tasarrufludur. Electra ve Airwell 3 yıl garantilidir

Midea 4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi DC Inverter Kaset "– Kanallı ve Split Klimalar AA Enerji Sınıfı, %40 - %50' ye varan Enerji tasarruflu ve 2 yıl garantilidir.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.