Sahara Tercüme Bürosu
54
İnönü Cad. Yeni Adliye Karşısı 7. Noter Arkası Özhan İşhanı Kat:2Seyhan,34100
+90(322) 352 04 35Sahara tercüme bürosu, 1982 yılında kurulmuş olup 30 yıldır adanada hizmet vermektedir. Sahara tercüme bürosu, her dilden her dile gerek teknik-akademik ve gerekse hukiki konulardaki çeviri hizmetini uzaman çevirmen kadrosuyla hızlı hatasız ve kaliteli bir şekilde zamanında teslim ederek her zaman müşteri memnuniyetini sağlama ilkesiyle çalışmaktadır. Büromuzda herdilden yeminli tercüme yapılmaktadır. Noter tasdikini sadece yeminli tercümanımızın bağlı olduğu noter yapabilmektedir. Apostil ise Noter tasdiki yapıldıktan sonra kaymakamlıkça yapılmaktadır. Büromuz faaliyet göstermekte olup diğer illerede kargo hizmetiyle yapmaktadır. Tercüme fiyatları metnin konusu "– uzunluğu ve işin aciliyetine göre değişebilmektedir kesin fiyat teklifi için tercüme evrakını görmemiz gerekmektedir. Yeminli tercüme normal tercümeye göre çok daha fazla dikkat gerektirir, yeminli tercümede 1 harf "– 1 rakam hatası bile yaplılmaması gerektiğinden titiz bir çalışma ve fazladan kontrol gerektirdiğinden yeminli tercüme fiyatları daha yüksek olmaktadır. Her zaman kalite ve müşteriye odaklı bir anlayış içerisinde olduğumuzdan tercüman kadromuz hedef ve kaynak dili ana dili seviyesinde bilen en az 5 yıl çeviri deneyimi olan kişilerden oluşmaktadır. Fiyatlarımızda kaliteli tercüme hizmetini sürdürebileceğimiz şekilde ayarlanmıştır. Çalışmalarımızda gizlilik esastır Referans olarak dahi çalıştığımız şirketler ve şahıslar hiçbir şekilde 3. Kişilere söylenmemektedir. Yeminli tercüme yaptığımız çeviri diller; almanca, ingilizce, fransızca, arapça, farsça, afganca, osmanlıca, ispanyolca, portekizce, italyanca, romence, bulgarca, yunanca, sırpça, hırvatça, boşnakça, dancadanimarka), isveçce, norveçce, fince, lehçepolonya), macarca, flamanca(hollanda "– belçika), rusça, ukraynaca, makedonca, ibranice(israil), azerice, türkçence, kazakça, kırgızca, çince, japonca, korece, moğolca, gürcüce, ermenice, urduca(pakistan), hintçe, seylanca(siri-lanka) yeminli tercüme noter tasdikli tercümeler adresinize kargo ile adana dışınada gönderilir.
8798Ziyaretçi
 • Yetkili Ahmet ÜNSAL
 • Adres İnönü Cad. Yeni Adliye Karşısı 7. Noter Arkası Özhan İşhanı Kat:2 - Seyhan
 • Telefon +90(322) 352 04 35
 • Telefon ( 2 ) +90(535) 452 15 42
 • Telefon ( 3 ) +90(541) 884 43 43
 • Fax +90(322) 352 04 36
 • Özel Sitesi http://www.saharatercumeadana.com
 • Web Sitesihttp://saharatercume.Adanamport.com
 • E-Postasahara_tercume@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 17:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeni Adliye Karşısı

İletişim Formu
Sahara tercüme bürosu, 1982 yılında kurulmuş olup 30 yıldır adanada hizmet vermektedir. Sahara tercüme bürosu, her dilden her dile gerek teknik-akademik ve gerekse hukiki konulardaki çeviri hizmetini uzaman çevirmen kadrosuyla hızlı hatasız ve kaliteli bir şekilde zamanında teslim ederek her zaman müşteri memnuniyetini sağlama ilkesiyle çalışmaktadır. Büromuzda herdilden yeminli tercüme yapılmaktadır. Noter tasdikini sadece yeminli tercümanımızın bağlı olduğu noter yapabilmektedir. Apostil ise
Noter tasdiki yapıldıktan sonra kaymakamlıkça yapılmaktadır.
Büromuz faaliyet göstermekte olup diğer illerede kargo hizmetiyle yapmaktadır.
Tercüme fiyatları metnin konusu "– uzunluğu ve işin aciliyetine göre değişebilmektedir kesin fiyat teklifi için tercüme evrakını görmemiz gerekmektedir. Yeminli tercüme normal tercümeye göre çok daha fazla dikkat gerektirir, yeminli tercümede 1 harf "– 1 rakam hatası bile yaplılmaması gerektiğinden titiz bir çalışma ve fazladan kontrol gerektirdiğinden yeminli tercüme fiyatları daha yüksek olmaktadır. Her zaman kalite ve müşteriye odaklı bir anlayış içerisinde olduğumuzdan tercüman kadromuz hedef ve kaynak dili ana dili seviyesinde bilen en az 5 yıl çeviri deneyimi olan kişilerden oluşmaktadır. Fiyatlarımızda kaliteli tercüme hizmetini sürdürebileceğimiz şekilde ayarlanmıştır.
Çalışmalarımızda gizlilik esastır
Referans olarak dahi çalıştığımız şirketler ve şahıslar hiçbir şekilde 3. Kişilere söylenmemektedir.
Yeminli tercüme yaptığımız çeviri diller; almanca, ingilizce, fransızca, arapça, farsça, afganca, osmanlıca, ispanyolca, portekizce, italyanca, romence, bulgarca, yunanca, sırpça, hırvatça, boşnakça, dancadanimarka), isveçce, norveçce, fince, lehçepolonya), macarca, flamanca(hollanda "– belçika), rusça, ukraynaca, makedonca, ibranice(israil), azerice, türkçence, kazakça, kırgızca, çince, japonca, korece, moğolca, gürcüce, ermenice, urduca(pakistan), hintçe, seylanca(siri-lanka) yeminli tercüme noter tasdikli tercümeler adresinize kargo ile adana dışınada gönderilir.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.