Özmersan Mermerit
63
Metal Sanayi Girişi No: 271Seyhan,34100
+90(322) 429 71 89Özmersan Mermerit, 1997 yılından bugüne kadar müşteri odaklı doymamış polyester reçinelerinden mutfak tezgâhı, hilton lavabo ve mermerit dökümünü hizmetinize sunmaktadır. Özmersan'ın hedefi yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler üreterek müşterilerimize kaliteli ve estetik ürünler sunmaktır. Özmersan'ın felsefesi üretilmemişi üretmek üretilmişi ise daha kaliteli üretmektir. Kalitesizi kullanmama üretmeme ve sevk etmeme prensibine uymaktır. İçinde yaşadığınız mutfağınızdaki tezgâhınızın ve banyonuzun yüzeyi yorgunluk vermeyecek sizi rahatlatıp ferahlatacak estetik zevki yansıtmalı ve dayanıklı olmalıdır. Özmersan ürünleri içinde yaşadığımız mekâna bu özelliklerin tamamını verir. Her türlü renk seçeneğinin yer aldığı firmamız ürünleri bir kez yaptırılır, ömür boyu kullanılır... Döküm mermer&granit polyester reçinesi, katalizör doldurucular ve boya maddelerinin karışımından uygun sıcaklıkta üretilen sentetik bir malzemedir. Jel Kot (gel coat) ile kaplanan yüzeyi de dış etkenlere karşı koruyucudur. Jel Kot, yüzeylerin daha dayanıklı, güçlü, şeffaf olmaları için özellikle formüle edilmiştir. Döküm mermerin oluşumu sırasında kimyasal reaksiyon katalizör ile baslar. Katalizör reçinenin birleşmesine ve sertleşmesine neden olarak bütün yapıyı sert ve güçlü bir kütle halinde tutar.
14357Ziyaretçi
 • Yetkili Adil ÖZCAN "– Engin ÖZCAN
 • Adres Metal Sanayi Girişi No: 271 - Seyhan
 • Telefon +90(322) 429 71 89
 • Fax +90(322) 429 71 89
 • Özel Sitesi http://www.ozmersanmermer.com
 • Web Sitesihttp://ozmersan.Adanamport.com
 • E-Postaadilozcan@msn.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
 • Servis Saatleri08:00 - 18:00
 • Servis Yerleri Şehir İçi, Şehirler Arası
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Metal Sanayi Girişi

İletişim Formu
Özmersan Mermerit, 1997 yılından bugüne kadar müşteri odaklı doymamış polyester reçinelerinden mutfak tezgâhı, hilton lavabo ve mermerit dökümünü hizmetinize sunmaktadır.

Özmersan'ın hedefi yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler üreterek müşterilerimize kaliteli ve estetik ürünler sunmaktır.

Özmersan'ın felsefesi üretilmemişi üretmek üretilmişi ise daha kaliteli üretmektir. Kalitesizi kullanmama üretmeme ve sevk etmeme prensibine uymaktır. İçinde yaşadığınız mutfağınızdaki tezgâhınızın ve banyonuzun yüzeyi yorgunluk vermeyecek sizi rahatlatıp ferahlatacak estetik zevki yansıtmalı ve dayanıklı olmalıdır. Özmersan ürünleri içinde yaşadığımız mekâna bu özelliklerin tamamını verir. Her türlü renk seçeneğinin yer aldığı firmamız ürünleri bir kez yaptırılır, ömür boyu kullanılır...

Döküm mermer&granit polyester reçinesi, katalizör doldurucular ve boya maddelerinin karışımından uygun sıcaklıkta üretilen sentetik bir malzemedir. Jel Kot (gel coat) ile kaplanan yüzeyi de dış etkenlere karşı koruyucudur. Jel Kot, yüzeylerin daha dayanıklı, güçlü, şeffaf olmaları için özellikle formüle edilmiştir. Döküm mermerin oluşumu sırasında kimyasal reaksiyon katalizör ile baslar. Katalizör reçinenin birleşmesine ve sertleşmesine neden olarak bütün yapıyı sert ve güçlü bir kütle halinde tutar.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.