Islak Mendil Ve Promosyon Ürünleri

http://islakmendil.adanamport.com
Islak Mendil Ve Promosyon Ürünleri
11
Fevzi Paşa Mah. MerkezSeyhan,34100
+90(322) 222 22 22Adanada ıslak mendil ve yine halk arasında adanada kolonyalı mendil olarak geçen adana'nın önde gelen ıslak mendil imalatı yapan firmaları arasında ilk sıralarda yer alan adana ıslak mendil ve promosyon firmamız 2013 yılında kurulmuştur. Adanada stick şeker, ikram setleri, beşli ikram setleri, baskılı kese kağıtları, burger kağıdı, tek sargılı şeker, çift sargılı şeker, 5 li ikram setleri, burger çekme kağıdı, baskilı kese torba, beyaz stick, esmer stick, baskılı pipet, kaşık çatal kılıfı, özel baskılı kraft, baskılı çatal, baskılı tuz, özel kürdan, baskılı peçete, baskılı ıslak mendil, baskılı kaşık gibi yiyecek içecek sektörünün ihtiyacı olan aksesuarları üreten firmamız, tüm türkiye'ye hizmet vermektedir. . Adanada ıslak mendil, kolonyalı mendil üretiminde son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile dostlarımıza her gün daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmak üzere çalışıyoruz. Bu yolculuk süresince kalite, güven, zamanında teslimat konusunda dostlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için gereken her şeyi yaptık. Onlar da bizden hep daha fazlasını talep ederek, her konuda daha iyi olmamızı sağladılar. Dünyamızda olduğu gibi adanada da ıslak mendilin önemi yadsınamayacak konuma gelmiş olup, genel pazarda hatırı sayılır biçimde hızla ve devamlı artarak büyümektedir. Adanada üretimini yaptığımız ıslak cep mendili, ıslak seyahat mendili, çeşitlerimizle ülkemiz ve dünya standartlarına uygun olarak üretim yapmaktayız. Adana ıslak mendil, kolonyalı mendil, stick şeker, kese kağıdı, tek sargılı şeker, çift sargılı şeker. , 5 li ikram setleri dendiğinde bulabileceğiniz, gelebileceğiniz ve gönül rahatlığı ile hizmet alacağınız adres artıpak olacaktır. Tüm müşterilerimize saygılar sunar, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı günler dileriz.
8410Ziyaretçi
 • Yetkili Islak MENDİL
 • Adres Fevzi Paşa Mah. Merkez - Seyhan
 • Telefon +90(322) 222 22 22
 • Telefon ( 2 ) +90(507) 083 83 83
 • Fax +90(322) 881 81 81
 • Özel Sitesi http://www.islakmendil.adanamport.com
 • Web Sitesihttp://islakmendil.adanamport.com
 • E-Postainfo@kobimport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Adanada ıslak mendil ve yine halk arasında adanada kolonyalı mendil olarak geçen adana'nın önde gelen ıslak mendil imalatı yapan firmaları arasında ilk sıralarda yer alan adana ıslak mendil ve promosyon firmamız 2013 yılında kurulmuştur.
Adanada stick şeker, ikram setleri, beşli ikram setleri, baskılı kese kağıtları, burger kağıdı, tek sargılı şeker, çift sargılı şeker, 5 li ikram setleri, burger çekme kağıdı, baskilı kese torba, beyaz stick, esmer stick, baskılı pipet, kaşık çatal kılıfı, özel baskılı kraft, baskılı çatal, baskılı tuz, özel kürdan, baskılı peçete, baskılı ıslak mendil, baskılı kaşık gibi yiyecek içecek sektörünün ihtiyacı olan aksesuarları üreten firmamız, tüm türkiye'ye hizmet vermektedir. .
Adanada ıslak mendil, kolonyalı mendil üretiminde son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile dostlarımıza her gün daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmak üzere çalışıyoruz. Bu yolculuk süresince kalite, güven, zamanında teslimat konusunda dostlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için gereken her şeyi yaptık. Onlar da bizden hep daha fazlasını talep ederek, her konuda daha iyi olmamızı sağladılar. Dünyamızda olduğu gibi adanada da ıslak mendilin önemi yadsınamayacak konuma gelmiş olup, genel pazarda hatırı sayılır biçimde hızla ve devamlı artarak büyümektedir. Adanada üretimini yaptığımız ıslak cep mendili, ıslak seyahat mendili, çeşitlerimizle ülkemiz ve dünya standartlarına uygun olarak üretim yapmaktayız.
Adana ıslak mendil, kolonyalı mendil, stick şeker, kese kağıdı, tek sargılı şeker, çift sargılı şeker. , 5 li ikram setleri dendiğinde bulabileceğiniz, gelebileceğiniz ve gönül rahatlığı ile hizmet alacağınız adres artıpak olacaktır. Tüm müşterilerimize saygılar sunar, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı günler dileriz.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.