Gülümse Halı Yıkama
11
Yeşilevler Mh. Barış Cad. N: 78Seyhan,34100
+90(322) 421 40 50Adanada halı yıkamacılar, adanada halı yıkama yerleri, adanada battaniye yıkayanlar, yorgan yıkama yapan firmalar dendiğinde akla gelen adanada halı yıkayan firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız gülümse halı yıkama 2009'dan beri özverili bir şekilde hizmet vermektedir. 6 yıllık tecrübelerimize ve profesyonel ekibimizle her geçen yıl hatta her geçen gün yenilerini ekleyerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verme çabası içindeyiz. Adanada halı yolluk kenarı yapan adanada halı kenarı overlok yapan firmamız, adanada hem halı yıkamada hem de adanada overlok işlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Seyhanda , çukurovada, yüreğirde, her türlü halı yıkaması yapan, adanada en hesaplı ve en kaliteli halı yıkaması ile adından söz ettiren gülümse halı yıkama, geniş, güleryüzlü ve işinin ehli kadrosu ile halılarınızı yerinden alır ve söz verdiği günde pırıl pırıl teslim eder. Araçlarımız adanada halı yıkama taleplerini yerine getirdikleri gibi, adanamızın tüm ilçelerine de hizmet vermektedir.
4999Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:00 - 22:00
  • Servis Saatleri08:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Adananın Tüm İlçelerine Hizmet Vermekteyiz
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeşilevler mh barış cad engelcami çaprazı.

İletişim Formu
Adanada halı yıkamacılar, adanada halı yıkama yerleri, adanada battaniye yıkayanlar, yorgan yıkama yapan firmalar dendiğinde akla gelen adanada halı yıkayan firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız gülümse halı yıkama 2009'dan beri özverili bir şekilde hizmet vermektedir.
6 yıllık tecrübelerimize ve profesyonel ekibimizle her geçen yıl hatta her geçen gün yenilerini ekleyerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verme çabası içindeyiz.
Adanada halı yolluk kenarı yapan adanada halı kenarı overlok yapan firmamız, adanada hem halı yıkamada hem de adanada overlok işlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Seyhanda , çukurovada, yüreğirde, her türlü halı yıkaması yapan, adanada en hesaplı ve en kaliteli halı yıkaması ile adından söz ettiren gülümse halı yıkama, geniş, güleryüzlü ve işinin ehli kadrosu ile halılarınızı yerinden alır ve söz verdiği günde pırıl pırıl teslim eder. Araçlarımız adanada halı yıkama taleplerini yerine getirdikleri gibi, adanamızın tüm ilçelerine de hizmet vermektedir.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.