Aktaş Enerji̇
11
Esentepe Mahallsesi̇ Atatürk Caddesi̇, No:89Sarıçam,34100
+90(322) 341 10 99Adanada güneş enerjisi sistemlerinde çeyrek asılık tecrübesi ile aktaş enerji 1990 yılında kurulmuştur. Güneş enerjisi adana ve merkez ilçelerinde son derece yaygın bir şekilde kullanılmakta ve her geçen gün de yaygınlaşmaktadır. Bilindiği üzere fosil yakıtlar yani kömür, petrol, doğal gaz her geçen gün rezervi azalmakta ve bir gün sonu gelecek enerji tipidir. Adanada güneş enerjisi sistemlerini kullanmamızın en belirgin nedenleri arasında çevreci oluşudur. Yani gelecek nesillerimize temiz bir dünya bırakmamız için güneşten maksimum derecede faydalanmamız gerekmektedir. Adanada vakum tüplü güneş enerjisi çeşitleri de bulunmaktadır. Adanada güneş enerjisi firmaları, adanada güneş enerji sistemleri, adanada su ısıtma sistemleri, adanada krom güneş enerjisi, güneş enerjisi tamiri yapan firmalar, adana da paslanmaz güneş enerji sistemleri, seyhanda alüminyum güneş enerjsi, sarıçamda güneş enerjisi sistemi, yüreğirde güneş enerjisi yapan firmalar, ceyhanda merkezi su ısıtma sistemleri, Çukurovada konut merkezi su ısıtması yapanlar, kozan merkezi güneş enerji sistemi diye arandığında karşınıza çıkacak firma adana'nın en güvenilir ve garantili hizmet veren firması olan aktaj enerji olacaktır. Adanada daha önceleri kullanılan diğer bir güneş enerjisi çeşidi ise klasik düz kolektörlü güneş enerjisi sistemleridir. Bu ürün ise son dönemde popülerliğini azaltmış ve kullanımı azalmıştır. Bunun en büyük nedeni kullanılan malzemenin zamanla paslanması ve suyu geç ısıtmasıdır. Galvanizli sac zamanla ağır metallerini bırakmakta ve belirli süre sonra depolarda delikler oluşmakta kullanıcıyı zor durum da bırakmaktadır. Bu bağlam da aktaş enerji olarak en kaliteli malzemelerden ,en uygun fiyatta güneş enerjilerini yapmayı borç kabul ederek en güzelini yapmanın çabası içerisindeyiz. Adana da en kaliteli güneş enerjisi firması aktaş enerji olarak, yerinde yaptığımız keşifler sonucu en uygun sistemleri fiyat ve kalite alternatifleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Aktaş enerji adanada ve ilçelerin de yani sarıçamda güneş enerjisi, seyhan da güneş enerjisi, çukurova da güneş enerjisi, yüreğir de güneş enerjisi, imam oğlunda güneş enerjisi, ceyhan da güneş enerjisi montajı ve servisliğini yapmaktadır. Aynı zaman da adana da lara solar ve ada soların bayii ve servisi olup her zaman en güzelini yapmaktadır. Solar bilindiği üzere türkiyede ilk vakum tüplü güneş enerjisi sistemlerini üreten firma ünvanına sahip ve bu bağlam da tüm alt yapısını oluşturmuştur. Lara solar,ve ada soların ürünleri tüm türkiye de kullanılmakta ve soğuğa karşı dayanmaktadır.
12456Ziyaretçi
 • Yetkili Fatih AKTAŞ
 • Adres Esentepe Mahallsesi̇ Atatürk Caddesi̇, No:89 - Sarıçam
 • Telefon +90(322) 341 10 99
 • Telefon ( 2 ) +90(536) 350 08 77
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.aktasenerji.com.tr
 • Web Sitesihttp://aktasenerji.adanamport.com
 • E-Postabilgi@aktasenerji.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış -
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Adanada güneş enerjisi sistemlerinde çeyrek asılık tecrübesi ile aktaş enerji 1990 yılında kurulmuştur. Güneş enerjisi adana ve merkez ilçelerinde son derece yaygın bir şekilde kullanılmakta ve her geçen gün de yaygınlaşmaktadır. Bilindiği üzere fosil yakıtlar yani kömür, petrol, doğal gaz her geçen gün rezervi azalmakta ve bir gün sonu gelecek enerji tipidir. Adanada güneş enerjisi sistemlerini kullanmamızın en belirgin nedenleri arasında çevreci oluşudur. Yani gelecek nesillerimize temiz bir dünya bırakmamız için güneşten maksimum derecede faydalanmamız gerekmektedir. Adanada vakum tüplü güneş enerjisi çeşitleri de bulunmaktadır.
Adanada güneş enerjisi firmaları, adanada güneş enerji sistemleri, adanada su ısıtma sistemleri, adanada krom güneş enerjisi, güneş enerjisi tamiri yapan firmalar, adana da paslanmaz güneş enerji sistemleri, seyhanda alüminyum güneş enerjsi, sarıçamda güneş enerjisi sistemi, yüreğirde güneş enerjisi yapan firmalar, ceyhanda merkezi su ısıtma sistemleri,
Çukurovada konut merkezi su ısıtması yapanlar, kozan merkezi güneş enerji sistemi diye arandığında karşınıza çıkacak firma adana'nın en güvenilir ve garantili hizmet veren firması olan aktaj enerji olacaktır.
Adanada daha önceleri kullanılan diğer bir güneş enerjisi çeşidi ise klasik düz kolektörlü güneş enerjisi sistemleridir. Bu ürün ise son dönemde popülerliğini azaltmış ve kullanımı azalmıştır. Bunun en büyük nedeni kullanılan malzemenin zamanla paslanması ve suyu geç ısıtmasıdır. Galvanizli sac zamanla ağır metallerini bırakmakta ve belirli süre sonra depolarda delikler oluşmakta kullanıcıyı zor durum da bırakmaktadır. Bu bağlam da aktaş enerji olarak en kaliteli malzemelerden ,en uygun fiyatta güneş enerjilerini yapmayı borç kabul ederek en güzelini yapmanın çabası içerisindeyiz.
Adana da en kaliteli güneş enerjisi firması aktaş enerji olarak, yerinde yaptığımız keşifler sonucu en uygun sistemleri fiyat ve kalite alternatifleri ile müşterilerimize sunmaktayız.
Aktaş enerji adanada ve ilçelerin de yani sarıçamda güneş enerjisi, seyhan da güneş enerjisi, çukurova da güneş enerjisi, yüreğir de güneş enerjisi, imam oğlunda güneş enerjisi, ceyhan da güneş enerjisi montajı ve servisliğini yapmaktadır. Aynı zaman da adana da lara solar ve ada soların bayii ve servisi olup her zaman en güzelini yapmaktadır.
Solar bilindiği üzere türkiyede ilk vakum tüplü güneş enerjisi sistemlerini üreten firma ünvanına sahip ve bu bağlam da tüm alt yapısını oluşturmuştur. Lara solar,ve ada soların ürünleri tüm türkiye de kullanılmakta ve soğuğa karşı dayanmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.