Adana D Smart
105
Sümer Mah. İbo Osman Caddesi. Altın Bulvarı Özütükenmez Sitesi Altı No:51Seyhan,34100
+90(322) 226 38 82Adana d smart , adanada d smart bayiliği, adanada d smart temsilciliği dendiğinde akla gelen star elektronik 1997 yılından bu yana uydu sistemleri ve doğan tv holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren d-smart ın ise adana nın önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Yine yüreğirde d smart, seyhanda d smart, yüreğirde d smart ihtiyaç ve taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren d-smart adana, tamamı hd kalitesinde sinema ve dizi kanalları, national geographic ve discovery grupları dahil 12 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, türksat ve hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 66sı hd, 270den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini sunmaktadır. Sümer mah. İbo osman cad. Ozütükenmez sitesi a blok altında hizmet veren adana d smart adananın tamamına hizmet götürmek için kolları sıvamış olup başta çukurova, yüreğir, seyhan denilince hizmet kalite olarak adana d smart, çukurova d smar, seyhan d smart, yüreğir d smart akla gelmekte ve müşterilerin tamamına hiztmet vermektedir. Dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen adana d-smart, adana uydu ve dijital pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan smile markası ile bir araya gelmiştir. 2012 mayıs ayında d-smart, internet hizmetlerini d-smart net, 2014 yılı sonrasında ise d-smart internet markasıyla sunmaya başlamıştır. Adana d-smart bu değişiklikler ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır. Adana d-smart, türkiye'de ikili oyun yani tv + internet hizmetini bir arada ve tek faturada sunan ilk dth platformudur. Seyhan d-smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak yüreğir d-smart blu ürünü ile abonelerine internet üzerinden canlı tv ve içerik erişim hizmetini de sunmaktadır. Abonelerine hizmetlerini çeşitlendirerek sunmayı hedefleyen çukurova d-smart, d-smart blu ürünü ile zengin içeriğini; bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden de izletmeyi amaçlamaktadır. Adanada galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaşın hazırlık karşılaşmaları, bundesliga, rusya kupası, nba, moto gp, voleybol şampiyonlar ligi ve hentol şampiyonlar ligi gibi spor içeriğinin yansıra, platformda yer alan film ve dizi kanalları, 12 farklı belgesel kanalı, çocuk, yaşam ve müzik kanalları d-smart'ın zengin içeriğini oluşturmaktadır. Sizlerde adana bir d-smart ürününe sahip olmak istiyorsanız adana d-smart iletişim merkezi star elektroniği aramanız yeterlidir sizlere bir telofon kadar yakın olan adana d-smart star elektronik sizlere verdiği hizmetle büyümekte ve bununla gurur duymaktadır.
16657Ziyaretçi
 • Yetkili Star ELEKTRONİK
 • Adres Sümer Mah. İbo Osman Caddesi. Altın Bulvarı Özütükenmez Sitesi Altı No:51 - Seyhan
 • Telefon +90(322) 226 38 82
 • Telefon ( 2 ) +90(555) 403 17 53
 • Telefon ( 3 ) +90(544) 226 38 80
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://dsmart.adanamport.com
 • Web Sitesihttp://adanadsmart.adanamport.com
 • E-Postaibrhmcrk01@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
 • Servis Saatleri08:00 - 20:00
 • Servis Yerleri Adananın Her Yerine Servisimiz Vardır
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Altın bulvar adana koleji kavşağı.

İletişim Formu
Adana d smart , adanada d smart bayiliği, adanada d smart temsilciliği dendiğinde akla gelen star elektronik 1997 yılından bu yana uydu sistemleri ve doğan tv holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren d-smart ın ise adana nın önde gelen dijital yayın platformlarındandır.
Yine yüreğirde d smart, seyhanda d smart, yüreğirde d smart ihtiyaç ve taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren d-smart adana, tamamı hd kalitesinde sinema ve dizi kanalları, national geographic ve discovery grupları dahil 12 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, türksat ve hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 66sı hd, 270den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini sunmaktadır. Sümer mah. İbo osman cad. Ozütükenmez sitesi a blok altında hizmet veren adana d smart adananın tamamına hizmet götürmek için kolları sıvamış olup başta çukurova, yüreğir, seyhan denilince hizmet kalite olarak adana d smart, çukurova d smar, seyhan d smart, yüreğir d smart akla gelmekte ve müşterilerin tamamına hiztmet vermektedir. Dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen adana d-smart, adana uydu ve dijital pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan smile markası ile bir araya gelmiştir. 2012 mayıs ayında d-smart, internet hizmetlerini d-smart net, 2014 yılı sonrasında ise d-smart internet markasıyla sunmaya başlamıştır. Adana d-smart bu değişiklikler ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır. Adana d-smart, türkiye'de ikili oyun yani tv + internet hizmetini bir arada ve tek faturada sunan ilk dth platformudur. Seyhan d-smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak yüreğir d-smart blu ürünü ile abonelerine internet üzerinden canlı tv ve içerik erişim hizmetini de sunmaktadır. Abonelerine hizmetlerini çeşitlendirerek sunmayı hedefleyen çukurova d-smart, d-smart blu ürünü ile zengin içeriğini; bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden de izletmeyi amaçlamaktadır. Adanada galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaşın hazırlık karşılaşmaları, bundesliga, rusya kupası, nba, moto gp, voleybol şampiyonlar ligi ve hentol şampiyonlar ligi gibi spor içeriğinin yansıra, platformda yer alan film ve dizi kanalları, 12 farklı belgesel kanalı, çocuk, yaşam ve müzik kanalları d-smart'ın zengin içeriğini oluşturmaktadır. Sizlerde adana bir d-smart ürününe sahip olmak istiyorsanız adana d-smart iletişim merkezi star elektroniği aramanız yeterlidir sizlere bir telofon kadar yakın olan adana d-smart star elektronik sizlere verdiği hizmetle büyümekte ve bununla gurur duymaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Adanamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 360 firma yer almaktadır.